czwartek, 22 styczeń 2015 00:00

Zmiany, zmiany, zmiany

"Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój"

/Eileen Caddy/

 

Decyzja o zmianach dojrzewała już czas jakiś, zarówno jako konsekwencja zmieniającego się otoczenia jak i jako wewnętrzna potrzeba odświeżenia. Każdej firmie takiego odświeżenia potrzeba co jakiś czas, bo codzienna rutyna może się stać powodem jej pogarszającej się kondycji a nawet upadku. Uprzedzając ewentualne negatywne skutki przebłyskującej rutyny zdecydowaliśmy się na przebudowanie wizerunku firmy i niewielką modyfikację jej filozofii. Podstawy naszej działalności, które ukierunkowane są na profesjonalizm, solidność i dobre relacje z klientami pozostały niezmienne, ale dodaliśmy do nich nowe elementy jak innowacyjność, nowoczesność i otwartość na zmiany. Wdrożyliśmy nowoczesny system on-line SALDEO dla naszych klientów, wprowadziliśmy nowatorski sposób przekazywania dokumentów poprzez PACZKOMATY, odświeżyliśmy wizerunek medialny firmy. Będziemy też w mediach społecznościowych, by być bliżej naszych klientów. Rozwój jest naszym celem. Robimy to dla siebie oraz dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Kolejne zmiany, które przygotowujemy pojawią się wkrótce.

Od dziś zmienia się nasza firmowa strona internetowa, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. Staraliśmy się uczynić ją przyjazną i funkcjonalną dla wszystkich. Mamy nadzieję, że spełni oczekiwania i będzie często odwiedzana przez naszych klientów. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi i sugestie dotyczące naszej nowej strony a także za informacje o ewentualnych błędach lub usterkach w jej działaniu.