×

Ostrzeżenie

00000, ,

Droga do Tokio czwartek, 12 kwiecień 2018 07:59

W drodze do spełnienia marzenia

Sam pisze o sobie:

"Nazywam się Marek Bogdoł i mieszkam w Siemianowicach Śląskich. Jestem amatorem z 6-letnim stażem biegowym, który przed 30-stką zrzucił 11 kg i odkrył, że kończyny dolne mogą służyć nie tylko do chodzenia."

Pan Marek zgłosił się pytając nieśmiało o wsparcie, jak wielu przed nim. Różnica polega na tym, że przyniósł do pokazania nie tylko marzenie, ale i historię swojej długiej drogi, która go do tego marzenia przywiodła. Drogi, którą wybrał i konsekwentnie realizuje. Cieszę się, że mogliśmy go wesprzeć w realizacji marzenia jakim jest przebiegnięcie sześciu najważniejszych maratonów na świecie World Majors Marathons w Tokio, Bostonie, Londynie, Berlinie, Chicago i Nowym Jorku. 

Trzymamy kciuki za start w najbliższym Chicagowskim maratonie i zachęcamy również wszystkich do wspomożenia Pana Marka! Więcej informacji na stronie: drogadotokio.pl

 

Promocja: zmiana biura rachunkowego niedziela, 07 styczeń 2018 11:47

Oferta dla zmieniających biuro rachunkowe

 

Dla firm chcących jeszcze zmienić dotychczasowe biuro rachunkowe i nawiązać współpracę z MC-OFFICE przygotowaliśmy specjalną ofertę.

 

Regulamin promocji:

1. Oferta skierowana jest dla firm, które wiąże umowa z innym biurem rachunkowym, z okresem wypowiedzenia nie dłuższym niż 3 miesiące chcących podpisać umowę z MC-OFFICE.

2. W przypadku wypowiedzenia istniejącej umowy z dotychczasowym biurem rachunkowym i podpisania umowy na usługi MC-OFFICE, biuro pokryje koszt okresu wypowiedzenia poprzedniej umowy za:

     a) 1 miesiąc - przy podpisaniu umowy trwającej co najmniej 12 miesięcy,

     b) 2 miesiące - przy podpisaniu umowy trwającej co najmniej 24 miesiące,

     c) 3 miesiące - przy podpisaniu umowy trwającej co najmniej 36 miesięcy.

3. Kwota na pokrycie kosztów rozliczona zostanie jako rabat na usługi MC-OFFICE w wysokości wynikającej z faktury otrzymanej z dotychczasowego biura rachunkowego.

4. Kwota rabatu obejmuje wyłącznie koszt świadczenia usług księgowych, bez kosztów dodatkowych, kar, odsetek czy odszkodowań z tytułu rozwiązania wcześniejszej umowy.

5. W przypadku rozwiązania umowy z MC-OFFICE przed upływem okresu na który była zawarta Klient zobowiązany jest do zwrotu udzielonych rabatów.

6. Oferta obowiązuje od dnia ogłoszenia na stronie internetowej MC-OFFICE do odwołania.

 

Mariusz Czarnecki MC-OFFICE

 

 
 

AcyMailing Module