PODRÓŻE - EVENTY - INTEGRACJA - WYJAZDY

W dziale TRAVEL znajdziecie Państwo naszą ofertę organizacji imprez firmowych dla załogi czy kontrahentów firmy. Przygotowaliśmy już dla naszych Klientów wiele atrakcyjnych ofert zarówno w kraju jak i za granicą. Organizujemy między innymi wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje wyjazdowe z bogatym programem zajęć dydaktycznych oraz odpowiednio zorganizowanym wypoczynkiem. Indywidualnie traktujemy każdego Klienta uważnie wsłuchując się w jego życzenia i dopasowując ofertę do jego potrzeb, jednocześnie służymy doświadczeniem w trakcie samej imprezy dbając starannie o każdy szczegół.

Zajmujemy się organizacją imprez od wielu lat a stale rosnąca liczba zadowolonych klientów, piękne miejsca oraz sprawdzone programy imprez są naszą najlepszą rekomendacją.

 

Skontaktuj się z nami pod nr tel. 604 07 05 05, by uzyskać wyczerpujące informacje
lub napisz do nas na adres travel@mc-office.pl a my skontaktujemy się z Tobą.

Sprawdź już dziś naszą ofertę!

 

SZYBKOŚĆ

Podaj nam założenia dotyczące planowanego wyjazdu, ilość osób, formę wypoczynku, ulubione kierunki i budżet, a my szybko przygotujemy kilka interesujących propozycji.

 

WYGODA

Prześlemy na wskazany adres przygotowaną ofertę obejmującą szczegółowy plan wyjazdu, wykaz dopasowanych indywidualnie atrakcji w miejscu pobytu, praktyczne wskazówki dla wyjeżdżających.

 

KOMUNIKACJA

Na bieżąco będziemy ustalać szczegóły oraz informować o naszych ustaleniach wybrany hotel i lokalnych organizatorów atrakcji, żeby impreza udała się znakomicie.

 

KOMPLEKSOWO

Zajmiemy się wszystkim zarówno na etapie przygotowania jak i w trakcie trwania imprezy. Nasi doświadczeni pracownicy starannie przygotują Twój sukces.

 

OPŁACALNOŚĆ

Zajmujemy się tym od lat więc wiemy jak negocjować ceny noclegów, wybierać najlepsze atrakcje i uzyskać dodatkowe profity dla naszych klientów, tak żeby impreza opłaciła się wszystkim.

 

TERMINY

Najlepsze miejsca są zazwyczaj obłożone z dużym wyprzedzeniem, wiemy o tym dlatego przygotowujemy dla klientów kilka wariantów obejmujących różne miejsca lub inne dogodne terminy.

 

Zobacz film i wybierz swoje ulubione miejsce

 

Współpracujemy między innymi z hotelami

 

NASI KLIENCI

 
 

AcyMailing Module