Wygodne i darmowe przekazywanie dokumentów do MC-OFFICE
PACZKOMATY

 

Innowacyjność jest naszą naturą, dlatego jako pierwsze biuro rachunkowe w Polsce wdrożyliśmy nowoczesny system przekazywania dokumentów księgowych dla naszych klientów. Przesłanie dokumentów za pomocą paczkomatów firmy InPost odbywa się szybko i łatwo. Paczkomaty dostępne są całą dobę przez siedem dni w tygodniu, co pozwala naszym klientom nadanie przesyłki w dogodnym dla siebie momencie. Bez konieczności adresowania koperty i stania w kolejkach, a dokumenty docierają do nas już następnego dnia. Każdy klient ma możliwość jednorazowego (w każdym miesiącu) bezpłatnego skorzystania z tej formy przekazania dokumentów do naszego biura.

 

Sprawdź jakie to proste - kliknij obrazek paczkomatu (poniżej), potem wypełnij prosty formularz, kiedy otrzymasz kod SMS udaj się do dowolnego paczkomatu i nadaj przesyłkę

Gotowe!

Wyślij dokumenty

 

DOSTĘPNOŚĆ

Paczkomaty InPost dostępne są przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dlatego Klient ma możliwość nadania przesyłki o dowolnej porze w każdym z ponad 1100 paczkomatów w całej Polsce.

 

WYGODA

Wystarczy włożyć dokumenty do koperty i zakleić. Nie trzeba nawet wpisywać nazwy biura czy adresu. Przesyłka dotrze do nas na pewno!

 

SZYBKOŚĆ

Szybko, a właściwie błyskawicznie. Praktycznie 100% przesyłek dociera do nas już następnego dnia. (InPost twierdzi ostrożnie, że to "tylko" 98%)

 

PROSTOTA

Wystarczy wypełnić prosty formularz aby otrzymać bezpłatny kod SMS. Z kodem należy udać się do wybranego paczkomatu, wpisać go i włożyć przesyłkę do skrytki, która się otworzy. To wszystko.

 

BEZPŁATNIE

Bierzemy na siebie koszty przesyłki dokumentów. Każdy klient MC-OFFICE ma możliwość (raz w miesiącu) darmowego przesłania dokumentów do siedziby biura.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Każde wysłanie dokumentów do biura jest potwierdzone wydrukiem z nadania dla klienta. Dokumenty włożone do zaklejonej koperty lub paczki są bezpiecznie przekazywane do nas. 

 

 

Zobacz więcej 

Naszym partnerem obsługującym 

Paczkomaty

jest:

InPost

Więcej informacji o działaniu paczkomatów znajdziesz tu

NASI KLIENCI

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
 
 

AcyMailing Module