Funkcjonalności systemu on-line 
SALDEO

 

Dbając o komfort pracy swoich klientów udostępniamy im nieodpłatnie system on-line SALDEO dający wiele korzyści i zmieniający uciążliwe do tej pory czynności w przyjemne działania oszczędzające czas i pieniądze. Każdy klient MC-OFFICE otrzymuje indywidualny dostęp (konto) do systemu on-line zabezpieczony hasłem dostępowym.

 

 

 

PROGRAM DO FAKTUROWANIA

Klient ma możliwość wystawiania wielu rodzajów faktur (VAT, zaliczek, korekt …) i wysłania ich mailem bezpośrednio do kontrahenta. Jeśli nie jest „VAT-owcem” może wystawiać rachunki. Szybko i łatwo!

 

ARCHIWUM DOKUMENTÓW

Czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Biblioteka dokumentów to oszczędność czasu i pieniędzy. Klient ma dokumenty zawsze pod ręką, a dzięki wyszukiwarce ich odnalezienie jest niezwykle proste.

 

ROZLICZENIA Z KONTRAHENTAMI

Klient od razu wie kto jeszcze nie zapłacił mu faktury. Ma również możliwość kontroli swoich płatności za faktury kosztowe (np. usługi księgowe).

 

PRZEPŁYW DOKUMENTÓW

Klient ma możliwość przesyłania dokumentów do biura za pomocą systemu. Wysyłanie jest znacznie bezpieczniejsze niż przesyłka klasyczną drogą mailową.

 

KONTROLA PŁATNOŚCI PODATKÓW

Klient kontroluje, które podatki i składki już opłacił. Dzięki automatycznym przypomnieniom na maila, nie spóźni się z wymaganymi płatnościami.

 

BEZPŁATNY DOSTĘP

Dokumenty i dane zawsze pod ręką. Dostępne przez całą dobę z każdego miejsca na świecie z komputera, ipada i smartfona

Zobacz jak to działa 

Partnerem dostarczającym oprogramowanie 

 

Logo SaldeoSMART

jest:

BrainSHARE

Więcej informacji o korzyściach znajdziesz tu

NASI KLIENCI

 
 

AcyMailing Module