Witaj w MC-OFFICE

Profesjonalne biuro rachunkowe dla Twojej firmy

Biuro rachunkowe MC-OFFICE to firma z wieloletnią tradycją o sukcesie której stanowią profesjonalizm, pasja i zaangażowanie całego zespołu pracowników i współpracowników firmy. Zaufało nam już kilkaset firm dla których świadczymy usługi na niezmiennie wysokim poziomie i który staramy się utrzymywać. Wielokrotnie nasza praca była weryfikowana zarówno poprzez niezależnych audytorów jak i przez urzędników skarbowych, zakładu ubezpieczeń społecznych oraz innych instytucji, niezmiennie wykazując prawidłowe prowadzenie spraw naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasi klienci polecają nasze usługi swoim znajomym, którzy dołączają do stale powiększającego się grona zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy!

 

Dlaczego my

  • Kim jesteśmy
  • Co robimy
  • Nasza firma
  • Dlaczego my
Jesteśmy zespołem przygotowanych teoretycznie oraz - co ważniejsze - praktycznie, zawodowców. Każdy z nas wybrał świadomie swój zawód i konsekwentnie dąży do tego aby osiągnąć w nim mistrzostwo. Profesjonalizm i stały rozwój to cele dla każdego z nas. Przy całej wiedzy teoretycznej wynikającej z przygotowania zawodowego oraz bogatym zawodowym doświadczeniu mamy w sobie nieustającą pasję, która daje nam siłę na każdy kolejny dzień. Naszą satysfakcją jest ta chwila, kiedy kolejna kontrola daje nam do podpisu protokół "bez uwag". Wiemy już, że potrafimy sobie poradzić z każdym wyzwaniem i problemem, a klienci wiedzą że mogą spać spokojnie. My dbamy o ich spokojny sen.

Zajmujemy się profesjonalnie kompleksową obsługą finansowo-księgową małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Świadczymy również usługi w zakresie outsourcingu kadr i płac oraz ZUS. Zajmujemy się konferencyjną oraz biurową obsługą firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie a także wiele nowatorskich rozwiązań mających za zadanie ułatwienie naszym klientom prowadzenie biznesu. Doradzamy i pomagamy odnaleźć się w gąszczu zmieniających się przepisów zapewniając spokój prowadzenia własnej firmy.

Firma MC-OFFICE powstała w grudniu 2003 roku jednak działalność w pełnym wymiarze rozpoczęła na początku 2007 roku. Od początku naszym celem było stworzenie firmy świadczącej usługi na najwyższym profesjonalnym poziomie korzystającej z najnowszych dostępnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, która wychodzić będzie na przeciw oczekiwaniom klientów. Postawiliśmy równocześnie na doświadczenie, które pozwala nam na indywidualne podejście do potrzeb klientów. Kolejni klienci korzystający z naszych usług są potwierdzeniem słuszności celów, które sobie wyznaczyliśmy i konsekwentnie realizujemy.

Powodem jest nasza filozofia prowadzenia firmy, kilka zasad, które wyznajemy. Traktujemy naszych klientów jak znajomych, starając się im pomagać ze wszystkich sił. Cieszymy się sukcesami naszych klientów, bo zadowolony klient to szczęście też dla nas. Wiemy, że biuro jest dla Klienta a nie klient dla biura. Jesteśmy profesjonalistami, a przy tym lubimy to co robimy, nie popadamy w rutynę. Stawiamy na innowacyjność i postęp wdrażając nowoczesne narzędzia ułatwiające pracę naszym Klientom.

Nasza statystyka

Pełna księgowość

60%
 

KPiR

40%
 

Udział w lokalnym rynku

25%
 

Zadowolenie klientów

95%
 

NASI KLIENCI

 
 

AcyMailing Module